.... RSS zdroj .......

Spousta stránek se stejným zaměřením jako tyhle jsou popsané tím, že nebudou uvádět žádné informace ani fotografie při této tematice... Jenže lidi potřebujou otevřít oči!!!!!
Další věc je pochybná kosmetika.... Nevěřte nikomu, kdo nevlastní certifikát! Stále omýlaný Oriflame nebo Avon... Odpověď na ně zní takto: Vyhlašují že netestují.... dejte si pozor! Certifikát nevlastní, oni sami testy neprovádí, ale používají složky, které testovány byly! Vážně chcete být těmi, kdo zničí život pro krásu? Probuďte se! Na této stránce naleznete i seznam netestujících firem s certifikátem, určitě si zde najdete své oblíbené... Proč stát za pochybnými principy, když najdete spoustu spolehlivých? PROSÍM, UZNEJTE UŽ KONEČNĚ MOU PRAVDU!!!!!

Podepište nějaké naše PETICE...

Petice a tak podobně

Petice proti kožešinám z králíčků

1. ledna 2012 v 20:27 | Malorin Ikafati
Do komentářů vložte:
1) Přezdívku
2)E-mail*

*) Email nebude nikde zveřejněn, bude na něj pouze odesláno upozornění, že na tuto petici byl vložen váš podpis. Pokud nechcete email zanechávat v komentářích, pošlete mi ho na email popelgita@seznam.cz. Díky.
Malorin

Můj osobní názor

31. prosince 2011 v 13:24 | Malorin Ikafati
Co si budeme namlouvat, když mluvíme o týraných zvířatech, máme na mysli především psy... Jenže lidé jsou suroví.... Stydím se za náš druh, i když nepovažuju tyto lidi až tak úplně za lidské bytosti... Pejsci, přestože jsou týraní nejčastěji, jsou na tom relativně lépe než ostatní druhy, vzhledem k tomu, že spousta lidí se zapojuje do akcí, které souvisí s prtotestem proti týrání psů. Je to hrůza... Jenže, jsou tu i jiná zvířata, která potřebují pomoci... Lidé, jak už jsem zmínila stokrát, jsou suroví. Je skvělé jak se lidé zapojují do pomoci pějskům a kočkám, které jsou týrány, nebo opuštěny.... Tak bych byla ráda, kdyby to zůstalo stejné. Jen, zapojujte se více, pomáhejte například i koním! Ti potřebují vaši pomoc také! Doufám jen, že každý (byť ne třeba peněžně) nějak přispějete do koloběhu, který se zajímá o týrání a má na něj záporný názor, alespoň výtvorem ikonky, blogu, akcí a protestů.....
Děkuji vám....
Malorin

Petice proti vyvražďování tuleňů

30. prosince 2011 v 23:23 | Malorin Ikafati
Taky nechcete aby se zabíjeli tuleni, no ne?!

Petice proti kožešinovému oblečení

30. prosince 2011 v 23:21 | Malorin Ikafati
Přidejte se prosím k nám a pomozte nám přesvědčit obchodníky, aby se postavili proti kožešinové módě. Podepište prosím petici nahttp://www.furfreeshopping.com/f_petition.php.
Podepsáním této petice dáváte najevo souhlas! Kdo by nesouhlasil?!
 
 

Reklama

Aktuální akce pro veřejnost:

kliknutím zobrazíš stránku.....

Nový ročník! Nakrm psa - zn. spěchá to! Opět můžeme nakrmit psy jedním ze čtyř kliknutí. Další ročník akce s aktuálními pejsky k nakrmení najdete ZDE (http://nakrmpsa.spechato.cz/)

DMS Přispění přes účet.

dms A přispění pomocí DMS...

  • Akce pořádaná webem spěchato.cz - nový ročník!
  • Akce pořádaná Whiskas a Pedigree pro naplnění misek byla dokončena 31.3. 2012. Naplnilo se 129.985 kočičích a 140.382 psích misek. Více o výsledku, fotky z předání krmiv a video najdete nahttp://www.naplntemisky.cz/, hlavní stránce akce. Chystá se další ročník.
  • Probíhá.