.... RSS zdroj .......

Spousta stránek se stejným zaměřením jako tyhle jsou popsané tím, že nebudou uvádět žádné informace ani fotografie při této tematice... Jenže lidi potřebujou otevřít oči!!!!!
Další věc je pochybná kosmetika.... Nevěřte nikomu, kdo nevlastní certifikát! Stále omýlaný Oriflame nebo Avon... Odpověď na ně zní takto: Vyhlašují že netestují.... dejte si pozor! Certifikát nevlastní, oni sami testy neprovádí, ale používají složky, které testovány byly! Vážně chcete být těmi, kdo zničí život pro krásu? Probuďte se! Na této stránce naleznete i seznam netestujících firem s certifikátem, určitě si zde najdete své oblíbené... Proč stát za pochybnými principy, když najdete spoustu spolehlivých? PROSÍM, UZNEJTE UŽ KONEČNĚ MOU PRAVDU!!!!!

Podepište nějaké naše PETICE...

Ikonky a Bannery

Kampaň - Změňme firmu

8. srpna 2012 v 21:29 | Malorin IkafatiTento obrázek, tvořící symbol nové kampaně, je jednoduše tvořený, s jediným důležitým poselstvím.
Nejde jen o Max Factor. Jde i o další firmy, spadající pod Procter&Gamble, jde o další hrst firem, které používáme a známe. A proto kampaň pod názvem ,,Změňme firmu''.

Klikněte na ,,Celý článek''

Moje Vlastní ikonky, Bannery a podobně

30. prosince 2011 v 22:50 | Malorin Ikafati
Brzy i logo a malá animačka.

Ikonky a Bannery - cizí blogy

30. prosince 2011 v 22:38 | Malorin Ikafati

Zachraňte tuleně
Otevři oči!Svoboda zvířatmojimilacikovia.skwww.psiadusa.skDMSPřipojte se k Petici WSPAutulkyPomozte nám pomáhat


Tyto ikonky by měl mít na blogu každý, kdo je PROTI. Díky.... Malorin
 
 

Reklama

Aktuální akce pro veřejnost:

kliknutím zobrazíš stránku.....

Nový ročník! Nakrm psa - zn. spěchá to! Opět můžeme nakrmit psy jedním ze čtyř kliknutí. Další ročník akce s aktuálními pejsky k nakrmení najdete ZDE (http://nakrmpsa.spechato.cz/)

DMS Přispění přes účet.

dms A přispění pomocí DMS...

  • Akce pořádaná webem spěchato.cz - nový ročník!
  • Akce pořádaná Whiskas a Pedigree pro naplnění misek byla dokončena 31.3. 2012. Naplnilo se 129.985 kočičích a 140.382 psích misek. Více o výsledku, fotky z předání krmiv a video najdete nahttp://www.naplntemisky.cz/, hlavní stránce akce. Chystá se další ročník.
  • Probíhá.