.... RSS zdroj .......

Spousta stránek se stejným zaměřením jako tyhle jsou popsané tím, že nebudou uvádět žádné informace ani fotografie při této tematice... Jenže lidi potřebujou otevřít oči!!!!!
Další věc je pochybná kosmetika.... Nevěřte nikomu, kdo nevlastní certifikát! Stále omýlaný Oriflame nebo Avon... Odpověď na ně zní takto: Vyhlašují že netestují.... dejte si pozor! Certifikát nevlastní, oni sami testy neprovádí, ale používají složky, které testovány byly! Vážně chcete být těmi, kdo zničí život pro krásu? Probuďte se! Na této stránce naleznete i seznam netestujících firem s certifikátem, určitě si zde najdete své oblíbené... Proč stát za pochybnými principy, když najdete spoustu spolehlivých? PROSÍM, UZNEJTE UŽ KONEČNĚ MOU PRAVDU!!!!!

Podepište nějaké naše PETICE...

Srpen 2012

Cirkus bez zvierat

9. srpna 2012 v 14:12 | Malorin Ikafati |  Akce a organizace

Sloboda zvierat rozjela kampaň a prostestní akce ,,Cirkus bez zvířat''.
Cílem je, jak je patrné, zastavit využívání a trápení zvířat v cirkusech. Většina zvířat je přemožena stresem z množství lidí a strachem z učitele. Používají totiž k výcviku méně čii více násilné metody...

Další ročník - Nakrm psa spěchá to.cz

8. srpna 2012 v 22:06 | Malorin Ikafati |  Akce a organizace
Server spěchá to.cz již párkrát pořádal tuto akci a tento rok ji pořádá opět.
Akce Nakrmpsa.cz spočívá v tom, nakrmit co nejvíce psů v útulcích, a to čtyřmi kliknutími za den od různých uživatelů.
Ikonka akce, kterou můžete vložit k sobě na web:
Tento článek je pouze informační, informuje o zahájení akce. Informace o akci již na příslušném webu.

Kampaň - Změňme firmu

8. srpna 2012 v 21:29 | Malorin Ikafati |  Ikonky a BanneryTento obrázek, tvořící symbol nové kampaně, je jednoduše tvořený, s jediným důležitým poselstvím.
Nejde jen o Max Factor. Jde i o další firmy, spadající pod Procter&Gamble, jde o další hrst firem, které používáme a známe. A proto kampaň pod názvem ,,Změňme firmu''.

Klikněte na ,,Celý článek''

Procter & Gamble - sponzor maminek, vrah fauny

8. srpna 2012 v 20:55 | Malorin Ikafati |  Testování na zvířatech
Procter&Gamble. Kdo z vás ho při dnešních reklamách nezná?
Tento článek je psán hlavně proto, že se řadí do seznamu TESTUJÍCÍCH firem, a spousta z vás ani neví, jaké všechny značky pod známý Procter&Gamble má.
Kliikněte prosím na ,,Celý článek''.

Aktuální akce pro veřejnost:

kliknutím zobrazíš stránku.....

Nový ročník! Nakrm psa - zn. spěchá to! Opět můžeme nakrmit psy jedním ze čtyř kliknutí. Další ročník akce s aktuálními pejsky k nakrmení najdete ZDE (http://nakrmpsa.spechato.cz/)

DMS Přispění přes účet.

dms A přispění pomocí DMS...

  • Akce pořádaná webem spěchato.cz - nový ročník!
  • Akce pořádaná Whiskas a Pedigree pro naplnění misek byla dokončena 31.3. 2012. Naplnilo se 129.985 kočičích a 140.382 psích misek. Více o výsledku, fotky z předání krmiv a video najdete nahttp://www.naplntemisky.cz/, hlavní stránce akce. Chystá se další ročník.
  • Probíhá.