.... RSS zdroj .......

Spousta stránek se stejným zaměřením jako tyhle jsou popsané tím, že nebudou uvádět žádné informace ani fotografie při této tematice... Jenže lidi potřebujou otevřít oči!!!!!
Další věc je pochybná kosmetika.... Nevěřte nikomu, kdo nevlastní certifikát! Stále omýlaný Oriflame nebo Avon... Odpověď na ně zní takto: Vyhlašují že netestují.... dejte si pozor! Certifikát nevlastní, oni sami testy neprovádí, ale používají složky, které testovány byly! Vážně chcete být těmi, kdo zničí život pro krásu? Probuďte se! Na této stránce naleznete i seznam netestujících firem s certifikátem, určitě si zde najdete své oblíbené... Proč stát za pochybnými principy, když najdete spoustu spolehlivých? PROSÍM, UZNEJTE UŽ KONEČNĚ MOU PRAVDU!!!!!

Podepište nějaké naše PETICE...

Červen 2012

Mezinárodní/Světový den zvířat

28. června 2012 v 19:49 | Malorin Ikafati
Den konání je 4. října, den kdy zemřel Sv. František z Assisi, na jehož počest je svátek mimo jiné pořádán. Sv. František z Assisi zemřel v roce 1226, byl mnichem františkánského řádu a život péči o nemocná a opuštěná zvířata. Podle legend s nimi dokázal i mluvit. Svátek se slaví po celém světě a je uznáván, podporuje ho spoustu veřejných společností... A 4. října se zpravidla slaví, někdy se zvířatům dávají dokonce dárky - pytlík psích pamlsků, kočičí rybičky, zrněné tvary pro hlodavce... ale i třeba lůj pro ptačí obyvatele, zrní v krmítku či jiná potrava zanechaná v lese... Záleží na výběru, nebo na možnostech. A nejlepší výber je vybrat co nejvíc. Na tento den můžete také pomoci zvířatům v útulcích - poslat finanční výpomoc, nebo piškoty, deky a krmivo. Možností je spousta. Tak alespoň něco zkuste...

Malorin

Příšerný, či příjemný chov slepic

26. června 2012 v 15:52 | Malorin Ikafati |  Zvířata - Hlavní rubrika
Přečtěte si o tom, jak žijí slepice ve velkochovech (většinou, i když ne vždy špatně)... Přečtěte si, jak poznat na vejcích v obchodě jak byly chovány jejich slepice. Klikněte na ,,Celý článek''.

Aktuální akce pro veřejnost:

kliknutím zobrazíš stránku.....

Nový ročník! Nakrm psa - zn. spěchá to! Opět můžeme nakrmit psy jedním ze čtyř kliknutí. Další ročník akce s aktuálními pejsky k nakrmení najdete ZDE (http://nakrmpsa.spechato.cz/)

DMS Přispění přes účet.

dms A přispění pomocí DMS...

  • Akce pořádaná webem spěchato.cz - nový ročník!
  • Akce pořádaná Whiskas a Pedigree pro naplnění misek byla dokončena 31.3. 2012. Naplnilo se 129.985 kočičích a 140.382 psích misek. Více o výsledku, fotky z předání krmiv a video najdete nahttp://www.naplntemisky.cz/, hlavní stránce akce. Chystá se další ročník.
  • Probíhá.