.... RSS zdroj .......

Spousta stránek se stejným zaměřením jako tyhle jsou popsané tím, že nebudou uvádět žádné informace ani fotografie při této tematice... Jenže lidi potřebujou otevřít oči!!!!!
Další věc je pochybná kosmetika.... Nevěřte nikomu, kdo nevlastní certifikát! Stále omýlaný Oriflame nebo Avon... Odpověď na ně zní takto: Vyhlašují že netestují.... dejte si pozor! Certifikát nevlastní, oni sami testy neprovádí, ale používají složky, které testovány byly! Vážně chcete být těmi, kdo zničí život pro krásu? Probuďte se! Na této stránce naleznete i seznam netestujících firem s certifikátem, určitě si zde najdete své oblíbené... Proč stát za pochybnými principy, když najdete spoustu spolehlivých? PROSÍM, UZNEJTE UŽ KONEČNĚ MOU PRAVDU!!!!!

Podepište nějaké naše PETICE...

Leden 2012

Tohle je realita....

1. ledna 2012 v 20:41 | Malorin Ikafati |  Testování na zvířatech
Tento text jsem našla na jedné stránce (Zdroj uveden na konci článku)... Myslím že je dost motivující, takže jsem ho sem vložila také.... Na ty stránky se určitě podívejte...

Ikony a loga akcí s odkazy

1. ledna 2012 v 20:28 | Malorin Ikafati |  Akce a organizace
DMS
Nakrm psa

Petice proti kožešinám z králíčků

1. ledna 2012 v 20:27 | Malorin Ikafati |  Petice a tak podobně
Do komentářů vložte:
1) Přezdívku
2)E-mail*

*) Email nebude nikde zveřejněn, bude na něj pouze odesláno upozornění, že na tuto petici byl vložen váš podpis. Pokud nechcete email zanechávat v komentářích, pošlete mi ho na email popelgita@seznam.cz. Díky.
Malorin

Kočičí přání akce

1. ledna 2012 v 1:47 | Malorin Ikafati |  Akce a organizace
První kolo akce, Vánoce 2010, přineslo do útulků 96 tisíc korun, jarní Kočičí koleda už 151 tisíc, přičemž bylo obdarováno 306 zvířat. Pořadatelé doufají, že tentokrát budou ještě úspěšnější. Úspěch akce vidí v naprosté transparentnosti a především pak v tom, že mnoha lidem nejsou osudy opuštěných a týraných zvířat lhostejné.Web si při posledním kole akce prohlédlo kolem 10 000 návštěvníků.
Toto kolo začalo 15.12., konec bude na Tři Krále, tedy 6.1.2012. Každé kočce bude možné koupit jeden dárek a zároveň virtuálně naplnit její misku - tedy přispět na krmení na měsíc pobytu v útulku.

Akce "Strom splněných kočičích přání" má za cíl podpořit organizace pečující o bezprizorní kočky a pomoci tak uhradit výdaje na krmivo, léčbu a vakcíny. Na stránkách www.kociciprani.cz naleznou dárci profily jednotlivých koček a jejich přání. Jednoduše si tak vyberou konkrétní zvíře, jehož příběh je zaujme, nebo které třeba pochází z jejich regionu. Dárek mu budou moci zakoupit přes e-shop, případně peníze na něj poslat přímo na účet útulku. Fotografie "jejich" kočky s dárkem budou následně zveřejněny na webu, osobní návštěva v útulku či domácím depozitu je také možná.
Účastnící se organizace jsou občanská sdružení, jejichž provoz zajišťují členové a dobrovolníci zdarma, ve svém volném čase a jejichž činnost je převážně hrazena pouze z darů jejich příznivců. Nejedná se tedy o útulky financované městy. Většina koček čeká na nový domov v takzvaných depozitech, v běžných domácích podmínkách s individuální péčí.

Pořadatelem je občanské sdružení Devět životů, veškerou práci kolem akce vykonávají její členové a jedna dobrovolnice zdarma, tím pádem jde opravdu každá koruna tam, kde je to potřeba - tedy kočkám.

Užijte si Silvestra 2011

1. ledna 2012 v 1:16 | Malorin Ikafati
Přeji vám krásný Silvestr a všechno nej do Nového roku 2012!
A hlavně do Nového roku 2012 pomáhejte dáááál!!!!! Je to důležité... A dnes podepište nějakou tu petici.... Jak na nový rok, tak po celý rok. Pomáhejte, oni se vám odvděčí!!!!!!!
ROK 2012 NA NÁS ČEKÁ! DEJTE JIM DŮVOD, ABY SE NA NĚJ TĚŠILI I ONI! POMÁHEJTE!!!!!!!!!!!
MaLoRiN

Aktuální akce pro veřejnost:

kliknutím zobrazíš stránku.....

Nový ročník! Nakrm psa - zn. spěchá to! Opět můžeme nakrmit psy jedním ze čtyř kliknutí. Další ročník akce s aktuálními pejsky k nakrmení najdete ZDE (http://nakrmpsa.spechato.cz/)

DMS Přispění přes účet.

dms A přispění pomocí DMS...

  • Akce pořádaná webem spěchato.cz - nový ročník!
  • Akce pořádaná Whiskas a Pedigree pro naplnění misek byla dokončena 31.3. 2012. Naplnilo se 129.985 kočičích a 140.382 psích misek. Více o výsledku, fotky z předání krmiv a video najdete nahttp://www.naplntemisky.cz/, hlavní stránce akce. Chystá se další ročník.
  • Probíhá.